O firmie

O firmie

Firma Maverick powstała w 1991r i szczyci się ponad 20-letnim doœświadczeniem jako czołowy dostawca zabezpieczeń antykorozyjnych w Polsce.

Działamy na rynku przemysłowym od wielu lat. Naszymi klientami są firmy z branży motoryzacyjnej, lotniczej, telekomunikacyjnej czy zbrojeniowej. W naszej ofercie znajdują się różnorodne produkty: tradycyjne filmy olejowe i woskowe, folie i papiery antykorozyjne VCI, folie barierowe i aluminiowe, papiery parafinowane oraz pochłaniacze wilgoci.

Nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna w przemyśle jest ochrona przed korozją i wilgocią. Szczególnie w krytycznych strefach klimatycznych problem ten może narażać na poważne straty zarówno producentów jak i eksporterów. Proponowana przez nas metoda zabezpieczeń produktów wymaga niewielkich nakładów finansowych, szczególnie, gdy ocenimy je z perspektywy strat ponoszonych w wyniku oddziaływania wilgoci.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Pozwoli to Państwu ocenić zalety proponowanych przez Maverick rozwiązań pod kątem własnych potrzeb.

www.maverick.pl